JAPA MALA - EXOTIC

Tato mala je navržená a ručně vyrobená přímo v ČR. Mala z purpurového tygřího oka, santalového dřeva a chryzokolu. Plná energie a odpuštění sama sobě. Korálky mají velikost 8mm, střapec cca 8 cm.

Varianta
1 600 Kč 1 650 Kč od 1 600 Kč
Kategorie: JAPA MALY

Tato mala je navržena pro všechny energické bytosti, které mají největší radost z pohybu, slunce a přírody. Milují společnost a zábavu, ale zároveň umí být jen samy se sebou třeba při meditaci nebo četbě knihy.

 

  • Mala je vyrobena z purpurového tygřího oka, zelenomodrého chryzokolu, voňavého santalového dřeva mušloviny. Na žádné z našich mal nesmí chybět ani semínko posvátného stromu rudrakša a hlavní velký korálek z křišťálu.

Chryzokol je klidný a pohodový kámen. Pomáhá při meditaci a komunikaci. Vyhání negativní energie všeho druhu.

Posiluje vztahy, které se stávají stabilními a pevnými jako skála. Má uklidňující a očistný vliv. Dodává novou energii čakrám. Posiluje vnitřní klid a vyrovnanost.

Projevuje se rovněž rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuje osobní sílu a podněcuje kreativitu. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. 

Je to kámen, který dobře poslouží při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete.

V duševním životě pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti.

Současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

  • Znamení zvěrokruhu: býk, blíženci, panna, lev, střelec, vodnář, váhy
  • Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm. 
  • Délka maly se 108 korálky a uzlíky je včetně střapce cca 63 cm.
  • Pokud ji chceš kratší, stačí napsat poznámku k objednávce.

 

 Pro více informací jak meditovat a pečovat o japa malu koukni na tohle video: https://www.youtube.com/?v=fj5q_AXrSko.

 

Meditace s japa malou

Zpět do obchodu