JAPA MALA - PAVÍ

Tato mala je navržená a ručně vyrobená přímo v ČR. Mala je vyrobena z tyrkysu, howlitu, malachitu s lapisem a santalového dřeva s velkým korálkem z tyrkysu a rudrakšou. Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm.

Varianta
1 700 Kč 1 750 Kč od 1 700 Kč
Kategorie: JAPA MALY

Tyrkysová paví mala pro harmonizaci čaker, v sobě nese pravdu a moudrost. Přináší seberealizaci a uvědomění, spolu s velkou dávkou kreativity.

Tyrkysová barva je také spojena s duchovním uzeměním, přátelstvím, láskou, trpělivostí a intuicí.

Spolu s howlitem a lapisem s malachitem přináší vnitřní klid, tolik potřebný pro meditaci a je balzámem pro naše srdce.

Mala je vyrobena ze tyrkysuhowlitu, malachitu s lapisem a santalového dřeva s velkým korálkem z tyrkysu a semínky rudrakši. 

Tyrkys je duchovní balzám na srdce, které bylo potlačeno starými emocionálními ranami. Ať už jste kdekoli na cestě, nechte tyrkys být vaší oázou v duchovní poušti Tyrkys je kámen s energetickými vibracemi spojenými s životodárnými prvky vody a vzduchu.

Vyvažuje a vyrovnává všechny čakry, stabilizuje výkyvy nálad a vnáší vnitřní klid. Je vynikající proti vyčerpání.

Jasný a ohromující odstín tyrkysu byl objeven v ceremoniálních maskách a bojovém vybavení Aztéků, kmene, který tento dekorativní kámen ctí za jeho schopnost poskytnout osobní ochranu před negativními silami. Podle perské legendy se věřilo, že tyrkys přinesl štěstí, když odrážel světlo nového měsíce.

Howlit pomáhá při nespavosti, zejména když je způsobena hyperaktivní myslí. Formuluje ambice a pomáhá při jejich dosahování. Howlit posiluje paměť a stimuluje touhu po znalostech. Učí trpělivost a pomáhá eliminovat vztek a bolest. Je to velice uklidňující až meditační kámen.

Malachit je považován za ochránce dětí. Je to také kámen, o kterém se říká, že povzbuzuje a udržuje přirozenou rovnováhu ve vztazích. Malachit můžete použít také na pomoc úspěchu v podnikání. Říká se, že chrání uživatele před nehodami a je užitečné nosit ho při cestování pro jeho ochranné vlastnosti.

Lapis lazuli rychle uvolňuje napětí a přináší hluboký mír. Přináší harmonii a hluboké vnitřní sebepoznání. Povzbuzuje sebevědomí, umožňuje sebevyjádření a odhaluje vnitřní pravdu, Stimuluje objektivitu, jasnost a podporuje kreativitu. Spojuje vztahy, napomáhá vyjádření pocitů a emocí.

Znamení zvěrokruhu: štír, střelec, vodnář, ryby, blíženci, váhy, panna, býk

Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm. 

Délka maly se 108 korálky a uzlíky je včetně střapce cca 63 cm.

Pokud ji chceš kratší, napiš poznámku k objednávce:)

 

Pro více informací jak meditovat a pečovat o japa malu koukni na tohle video: https://www.youtube.com/?v=fj5q_AXrSko.

Jak se používá japa mala k meditaci.

Zpět do obchodu