JAPA MALA - SHAMAN

Tato mala je navržená a ručně vyrobená přímo v ČR. Je vyrobena ze mořského sedimentu jaspisu a Tygřího oka.

Pomůže Ti probudit v sobě svého šamana, díky němu v sobě najdeš tvůrčí sílu a rozpoznáš, co je pro Tebe v životě dobré.

Korálky jsou o velikosti 8mm a střapec má cca 8 cm. 

Varianta
1 600 Kč 1 650 Kč od 1 600 Kč
Kategorie: JAPA MALY
  • Rozpoznej své vlastní potřeby a nedělej vše pro ostatní na úkor sebe. Najdi tak důležitou harmonii se svým okolím.

Mořský sediment jaspisu je drahokamem stability. Říká se, že je to silný ochranný kámen proti věcem, které pro vás nejsou dobré, a že zmírňuje napětí. 

Modré odrůdy mořského sedimentu jaspisu jsou nádhernými kameny, které pomáhají člověku najít vnitřní mír, čistotu, lásku a soucit, pomáhají s vyrovnáním fyzického těla a je vynikajícím kamenem pro emoční rovnováhu.

Jaspis jako takový je považován za velice silný minerál. Podporuje nás při napětí, přináší pocit úplnosti a klidu. Často se používá jako pomůcka při vyvolávání snů a šamanských cestách.

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Je to kámen, který dobře poslouží při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete.

V duševním životě pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami.

Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti. Současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

Tyrkysová barva, směs modré a zelené barvy, má chladivé a uklidňující vlastnosti. Je představitelem všeho osvěžujícího, ženského, uklidňujícího, sofistikovaného, je zdrojem energie, moudrosti, vyrovnanosti, celistvosti, tvořivosti, emoční rovnováhy, štěstí, duchovního uzemnění, přátelství, lásky, radosti, klidu, trpělivosti, intuice a loajality.

 

  • Znamení zvěrokruhu: beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář, ryby, lev, býk
  • Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm. Délka maly se 108 korálky a uzlíky je včetně střapce cca 63 cm.
  • Pokud ji chceš kratší, není problém, stačí napsat poznámku k objednávce.

 

Co je japa mala?

Japa mala je tradiční modlitební růženec ze 108 korálků, který se používá k odpočítávání během meditace v hinduistickém a buddhistickém náboženství. Nejčastějším materiálem pro její výrobu je santalové dřevo a nosí se tradičně omotaná okolo krku nebo zápěstí.

Posvátné buddhistické modlitební korálky nebo také Mála korálky byly po staletí používány mnoha duchovními tradicemi jako nástroj, který pomáhá uklidnit mysl, a spojit se s tím, co je v nás. Slovo "Mála" znamená náhrdelník, používaný k modlitbě a meditaci.

 

Pro více informací jak meditovat a pečovat o japa malu koukni na tohle video: https://www.youtube.com/?v=fj5q_AXrSko. 

 

Zpět do obchodu