Neohodnoceno

JAPA MALA - SLUNEČNÍ - objednávky buď před 12.12.2022 nebo po 15.1.2023

Tato mala je navržená a ručně vyrobená přímo v ČR. Mala z apatitu, amazonitu, mušloviny, lávy a santalového dřeva s rudrakšou a křišťálem pro harmonizaci 5 čakry, která je centrem našich vyjadřovacích schopností. Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm. Harmonizuje naše energetické kanály a usazuje nás v přítomnosti.

Varianta
1 700 Kč 1 750 Kč od 1 700 Kč
Kategorie: JAPA MALY
  • Mala pro harmonizaci 5. krční čakry, přes kterou vyjadřujeme vše, co v nás žije - náš smích, pláč, naše pocity radosti i lásky stejně jako strachu a vzteku, naše úmysly, přání, myšlenky a názory a naše vnímání vnitřního světa. Při disharmonii dochází k rozporu v tom, co říká hlava a jak reaguje tělo.
  • Mala je vyrobena z apatitu, amazonitu, mušloviny, lávy a santalového dřeva
  • Na žádné z našich mal nesmí chybět ani semínko posvátného stromu rudrakša a hlavní velký korálek z křišťálu.
  • Díky žlutému střapci Ti neustále dodává sílu a optimismus boha Súrii - boha slunce.
  • Modré korálky naopak zchladí rozjitřenou mysl.
  • Korálky z voňavého santalového dřeva Tě uzemní a pevně usadí v realitě.

Apatit poddej se inspirativním vlastnostem tohoto kamene a vnímej mírné oddechnutí od zmatku, který jsme do sebe nasáli v průběhu dospívání v moderním světě. Křišťálový kámen Apatit pomáhá probudit pocit jasnosti, který osvětluje cestu k sebevyjádření.

Dává nám pokyny, které potřebujeme, abychom zachovali delikátní rovnováhu mezi sledováním našich snů a každodenními povinnostmi dospělosti.
Apatit je kámen projevu. Stimuluje rozvoj našich psychických darů a duchovního naladění, prohlubuje meditaci a napomáhá komunikaci a sebevyjádření na všech úrovních.

Rovnováha fyzických, emocionálních, mentálních a duchovních těl a čaker, eliminuje nadměrnou aktivitu a stimuluje proaktivitu. Psychologicky apatit zvyšuje motivaci. Pomáhá při hyperaktivitě a autismu u dětí. Apatit zvyšuje kreativitu a intelekt. Odstraňuje zmatek a frustrace, snižuje podrážděnost a probouzí vnitřní já. .

Amazonit je uklidňující kámen. Uklidňuje nervový systém a pomáhá udržovat optimální rovnováhu v těle. Vyvažuje mužskou a ženskou energii. Amazonit Ti pomůže vidět obě strany problému nebo různé úhly pohledu. Uklidňuje emoční trauma, zmírňuje obavy a strach.

Láva Ti dává sílu a odvahu a přinásí stabilitu v době změn. Poskytuje vedení a porozumění v náročných situacích. Je to velice uklidňující kámen, který je velmi užitečný při rozptylování hněvu. V případě potřeby podporuje pozitivní změny v chování.
Láva je navíc skvělým difuzérem pro aromaterapeutické esenciálníh oleje. Jednoduše přidej několik kapek svého oblíbeného éterického oleje a užij si další terapeutické výhody, které přináší.

  • Znamení zvěrokruhu: blíženci, štír, panna, lev, beran
  • Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm.
  • Délka maly se 108 korálky a uzlíky je včetně střapce cca 63 cm.
  • Pokud ji chceš kratší, není problém, stačí napsat poznámku k objednávce.

Pro více informací jak meditovat a pečovat o japa malu koukni na tohle video: https://www.youtube.com/?v=fj5q_AXrSko.

 

Jak se medituje s japa malou.

Zpět do obchodu