JAPA MALA - VOLCANO

Tato mala je navržená a ručně vyrobená přímo v ČR. Mala pro harmonizaci 1. kořenové čakry z červeného korálu, lávy a jaspisu se santalovým dřevem. Funguje-li 1. čakra bez problémů, člověk pociťuje hlubokou osobní stabilitu a celkové uzemnění. 

Varianta
1 600 Kč 1 650 Kč od 1 600 Kč
Kategorie: JAPA MALY
  • Mala pro harmonizaci 1. kořenové čakry z červeného korálu, lávy a jaspisu se santalovým dřevem. 
  • Funguje-li 1. čakra bez problémů, člověk pociťuje hlubokou, osobní sounáležitost se Zemí.
  • I samotná mala má zemité, teplé odstíny, které budou vyhovovat ženám i mužům. Nechte se zlákat energií země, která z maly silně vyzařuje.
  • Vyrovnané energie v první čakře poukazují na nezkalenou životní sílu a radost ze života. Existuje hluboká vazba se životem, člověk žije vědomě a na své úkoly stačí.
  • V kořenové čakře je vyjádřena vůle k existenci a k tomu, aby člověk obstál v životním boji. Je to zdroj síly, přirozené smyslnosti a něhy, harmonického vývoje a ochoty důvěřovat.

Jaspis uzemňuje, podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost, vrací zpět na zem ty, kteří mají hlavu v oblacích. Je také vhodný k meditaci. Stimuluje kreativitu a fantazii. Skutečně může pomoci i lidem, kteří potřebují více soustředění, organizačních schopností a motivace. 

Korál uklidňuje emoce a přináší mír. Podporuje intuici, fantazii a vizualizaci. Červený korál chrání před zoufalstvím, dodává rozum, odvahu a moudrost. Přináší klidný spánek a zahání noční můry. Vyvolává vášeň, romantiku a sílu. Říká se, že meditace s korálem umožňuje lidem propojit svou moudrost se starodávnými duchovními mistry. 

Lávový kámen v sobě nese silnou energii sopky, čímž nám dodává energii a vitalitu. Je to silný ochranný amulet, který přináší radost. Láva nám dodává sebedůvěru, rozvíjí fantazii a podporuje logické myšlení. Odjakživa je používán jako ochrana před napětím. Utužuje mezilidské vztahy, harmonizuje prostředí, dodává sílu a posiluje sexuální energii. Spolu se santalovým dřevem přináší všechnu energii dvou živlů, země a ohně.

  • Znamení zvěrokruhu: býk, panna, ryby, rak, váhy, vodnář
  • Korálky velikosti 8mm, střapec cca 8 cm.
  • Délka maly se 108 korálky a uzlíky je včetně střapce cca 63 cm.
  • Pokud ji chceš kratší, napiš prosím poznámku k objednávce.

 

Pro více informací jak meditovat a pečovat o japa malu koukni na tohle video: https://www.youtube.com/?v=fj5q_AXrSko. 

Jak se medituje s japa malou.

Zpět do obchodu