MEDITAČNÍ POLŠTÁŘE

Meditační polštáře ušité z českého lnu v přírodním minimalistickém stylu. Jsou vhodné pro meditaci, jógu a zdravé sezení.

Energie meditačního polštáře Rustic Natural je už v jeho názvu, je nádherný ze své podstaty, bez příkrášlování, v jeho prostotě je síla. V meditaci Ti pomůže se napojit na základ, na sebe, na Tvou božskou podstatu.

A proč meditace na sedáku? Při meditaci je důležitá pohodlná pozice, abychom docílili co nejhlubšího prožitku z meditace. Proto je vhodné použití meditačního polštáře, který nám zaručí správné držení těla a také uleví našim kyčlím při delším sedu se zkříženýma nohama, je to tím, že na sedáku máme boky ve vyšší úrovni než nohy. 

Sedák jako doplněk do bytu - u Rustic Natural je výhoda, že se díky svému designu hodí snad všude, je vhodný do interiéru ve skandinávském hygge stylu, boho stylu a umíme si ho představit klidně i u krbu na chalupě ve staročeském stylu. V domácnosti se dá využít nejen k meditaci - vhodný je k sezení u konferenčního stolku nebo hojně využijete pro návštěvy jako dalšího “bobana”. Pokud máš děti, tak je skvělý při hraní na zemi - neprochladnou a lépe se z něj vstává než ze země. Tedy pokud Ti ho děti nezabaví, ty mají pro polštář dalších tisíc využití.

Cena

18501851
118501851
44 meditacni polstar zafu rustic natural 1 removebg preview (1)
Meditační polštář zafu • RUSTIC NATURAL
552

Meditační polštář zafu ušitý z českého lnu v přírodním minimalistickém stylu. Je vhodný pro meditaci, jógu a zdravé sezení. Energie meditačního polštáře Rustic...

 
1 850 Kč
Detail
1 položek celkem
Zpět do obchodu